#
Працюємо в Києві й Україні
#
Тільки для оптових покупців!
#
Наше колісне кріплення не іржавіє!
#
Бренд колісного кріплення «Alfarro»
О компании

ІСТОРІЯ ПОЯВИ КОМПАНІЇ ALFARRO

 

Ми полюбляємо машини, швидкість і складні маршрути, на яких надійність кріплення колеса має особливе значення. Наша команда складається з людей, які беруть участь у ралі, гонках різного рівня та знають про автомобіль стільки, скільки не знають в інших компаніях, що продають запчастини.

Ми вузько спеціалізуємося на колісному кріпленні, а тому знаємо про нього все та навіть більше!

 

Наше колісне кріплення не іржавіє! Перевірено. Переконайтеся й ви!

 

Спочатку ми здійснювали продаж колісного кріплення відомих виробників. Але коли усвідомили, наскільки важлива якість колісного кріплення, ми стали ретельно шукати та відбирати надійних виробників для нашої власної торговельної марки кріплення.

C 2009 році ми шукали надійних постачальників, вели переговори, досягали домовленостей, а в 2011 заснували компанію «Alfarro». Нас не так багато - всього 10 чоловік, але кожен добре знає свою справу, так що ми все встигаємо вчасно:

  • домовитися з постачальниками про відвантаження;
  • переконатися в якості новинок і протестувати їх;
  • прийняти й обробити замовлення;
  • відправити партії в точно обумовлений термін.

Оскільки ми працюємо безпосередньо з виробниками без посередників, то у нас невеликі накладні витрати, тому з нами люблять мати справу і з причини невисоких цін у тому числі.

З точки зору професіоналізму, знання та досвід нашої команди ні у кого не викликають питань. Все, що ми продаємо, ми добре знаємо "зсередини". Серед безлічі сумнівних постачальників, що заполонили український ринок, ми тримаємо марку, тому компанія Alfarro за багато років стала надійним партнером для своїх клієнтів.

 

Якість, підтверджена світовим сертифікатом - наша гордість.

Непросто знайти виробника, здатного створювати якісні вироби та відповідально ставитися до того, що він робить. У зоні розташування високотехнологічних підприємств ми знайшли таке виробництво.

Міжнародна сертифікація TUV, найсуворіший контроль вхідних матеріалів і стовідсотковий контроль якості – все це дозволило нашій компанії запропонувати покупцям колісне кріплення та супутні товари найвищої якості.

Здійснюючи прямі закупівлі у виробників, ми підтримуємо прийнятні ціни на якісні вироби. На такому ж високому рівні вибудувана робота з клієнтами, яких стає все більше.

Домігшись серйозних успіхів, команда нашої фірми не збирається зупинятися на досягнутому, продовжуючи розвивати обраний напрямок. Поставивши перед собою завдання забезпечити замовників надійним колісним кріпленням та виконавши його, ми безперервно працюємо над тим, щоб залишатися кращими.

Запрошуємо вас особисто переконатися в перевагах компанії Alfarro. Ми відкриті для співпраці та завжди раді вам!