#
Працюємо в Києві й Україні
#
Тільки для оптових покупців!
#
Наше колісне кріплення не іржавіє!
#
Бренд колісного кріплення «Alfarro»
Блог

ІСТОРІЯ З ЖИТТЯ

Про те, що якість колісного кріплення Alfarro підтверджена сертифікатами та висновками лабораторних досліджень, Ви вже знаєте.

Друге (і найголовніше) підтвердження якості Alfarro – це позитивні відгуки наших шановних клієнтів.

А ще відкриємо вам секрет, що засновник компанії Alfarro (вельми досвідчений і вибагливий автовласник) також їздить на нашому кріпленні. І дуже ним задоволений).

 

А тепер ми хочемо розповісти вам реальну історію з життя.

Один з друзів компанії, який займається доставкою по м. Київ (тобто постійно на колесах), встановив колісні болти "Alfarro". А людина ця, треба сказати, чи то в силу зайнятості, або в силу інших причин, не обтяжує себе частою мийкою службового автомобіля. Тобто він з тієї категорії водіїв, які миють авто два рази на рік), із серії «Взула і забула». Встановив він наші колісні болти і день у день продовжував службові роз'їзди по Києву.

 

Минуло 2 роки... Той самий наш знайомий приїхав до магазину Alfarro, і співробітник із цікавості вирішив подивитися, в якому стані ті самі болти (і чи стоять вони досі, власне). Так, для цього йому довелося сильно забруднити руки, але, коли він стер товстий шар бруду з колеса, то побачив, що болти залишилися блискучими, без жодного сліду іржі. Зізнатися, навіть ми були приємно здивовані, адже умови експлуатації автомобіля були далеко не самими щадними.

 

Такий ось вийшов незапланований експеримент або тривалий тест-драйв). Як не назви, головне, що цей експеримент вдався. І ми щиро цьому раді, тому що нам не все одно, що продавати. Ми заявляємо, що наше кріплення не іржавіє в умовах штатної експлуатації автомобіля. Тому що ми перевіряли (і продовжуємо це робити постійно) на собі та своїх знайомих.

 

Дякуємо, що обрали колісне кріплення «Alfarro»!

А якщо ви ще не стали нашим клієнтом, то обов'язково спробуйте нашу продукцію! Вам сподобається!